Maksymalizuj swoją skuteczność czyszczenia

Zapewniając maksymalny efekt przy minimalnym nakładzie, na nowo definiujemy znaczenie czystości.

Zaprojektowane tak, aby pracować mądrzej, a nie ciężej, produkty Nilfisk, uznane za najlepsze w swojej klasie, stanowią kwintesencję inteligentnego czyszczenia. Zobacz najlepsze rozwiązania czyszczące do wszystkich środowisk według najwyższych standardów w branży.
 

Trendy branżowe

Wskazówki i porady, dzięki którym już teraz możesz czyścić wydajniej

Pod szyldem Nilfisk

Tysiące firm na całym świecie, chcących podnieść skuteczność czyszczenia, korzysta codziennie z rozwiązań Nilfisk

Wyjątkowe rozwiązania

Destylarnia Stauning Whisky w Zachodniej Jutlandii powstała z zamiłowania do jakości i dążenia do robienia rzeczy we właściwy sposób. Wokół tych wartości zostało też zbudowane podejście do utrzymania czystości.

Produkt wysokospecjalistyczny, taki jak nasz, wymaga zastosowania wysokospecjalistycznego sprzętu czyszczącego – i taki sprzęt zapewniła nam firma Nilfisk, mówi Henning Svoldgaard, współzałożyciel firmy Stauning.

Czytaj więcej

Jakość przede wszystkim

Sieć hotelowa Britannia Hotel Group działa w każdym większym mieście w Wielkiej Brytanii. Przy 53 hotelach z ponad 10 tysiącami pokoi oraz bogatą infrastrukturą oddaną do dyspozycji hotelowych gości, utrzymanie wszystkich obiektów w stanie idealnej czystości jest zadaniem równie ważnym, co złożonym.

W drodze wnikliwej analizy firma Nilfisk została wybrana na wyłącznego dostawcę rozwiązań sprzątających i z przyjemnością pomaga sieci Britannia w codziennym utrzymaniu czystości w sposób bardziej wydajny i bardziej skuteczny.

Czytaj więcej

Cztery razy szybciej

Zakład produkcji pieczywa i wyrobów spożywczych o powierzchni 2,8 tysiąca metrów kwadratowych niełatwo utrzymać w czystości. Stojąc przed szeregiem wyzwań w zakresie zapewnienia zgodności z przepisami FDA i OSHA, firma Amy's Bread potrzebowała prostego i opłacalnego systemy czyszczącego, który pozwoliłby osiągnąć wymagany efekt.

Wychodząc naprzeciw tym  potrzebom, firma Nilfisk zaoferowała kompleksowy system utrzymania czystości, który pozwolił znacząco zwiększyć tempo i wydajność pracy w będącej ikoną Nowego Jorku piekarni.

Czytaj więcej