Logo

Malý, ale mocný

Zoznámte sa s mini priemyselnými vysávačmi Nilfisk
Maximálny výkon, bezpečnosť a flexibilita. Minimálna veľkosť

Jednoducho všestranná sila

Nenechajte sa oklamať veľkosťou. Náš nový rad mini priemyselných vysávačov zhmotňuje všetky vaše požiadavky.


Nové mini priemyselné vysávače Nilfisk sú úžasné. Všetok výkon, bezpečnosť a odolnosť, ktoré nájdete v našich väčších vysávačoch, len v menšej, flexibilnejšej veľkosti. Rad tvoria štyri rôzne modely vhodné pre odvetvia so špecifickými potrebami a náročnými výzvami, ako sú potravinárstvo, železiarsky, kovospracujúci, farmaceutický priemysel a výroba. Samozrejme, spĺňajú všetky požadované bezpečnostné požiadavky pre nebezpečný, horľavý a vodivý prach, takže zaisťujú bezpečné, bezprašné prostredie. No nemusíte veriť len nám – všetky naše vysávače certifikovala tretia strana, aby spĺňali globálne bezpečnostné predpisy.(ATEX, ACD, CIID2, trieda L-H)

 

Mini, mohutný a ešte viac

S našimi mini priemyselnými vysávačmi sa môžete tešiť na dokonalú kombináciu bezpečnosti, dostupnosti a bezkonkurenčnej sacej schopnosti. Navyše:

  • Mini priemyselné vysávače Nilfisk sa prispôsobia jedinečným potrebám čistenia buď ako samostatný stroj alebo ako doplnenie väčších vysávačov. 
  • Každý stroj sa môže doplniť rôznym príslušenstvom pre vybrané aplikácie. 
  • Vďaka vysoko mobilnému podvozku sú mini priemyselné vysávače Nilfisk ideálne na bodové čistenie a presúvanie medzi oddeleniami. Kompaktný dizajn umožňuje efektívne čistenie aj v tých najťažšie dostupných oblastiach.

Prvý základný krok pre bezpečnosť? 
Stiahnite si našu bezplatnú príručku

Všetko, čo ste vždy chceli vedieť o bezpečnostných špecifikáciách (ale báli ste sa opýtať). Tu to je. Kompletný materiál s informáciami o mýtoch, veľmi užitočnými poznatkami a prekvapujúcimi faktami. Jednoducho, váš návod na zaistenie bezpečnosti vo vašom výrobnom závode.

 

Všetci výrobcovia vysávačov môžu používať pojem „ochrana proti výbuchu“. Mýtus alebo pravda? Otestujte sa a pozrite si správne odpovede (a mnoho ďalšieho) v našej príručke.

 

Doprajte si pokoj s horľavinami a stiahnite si našu bezpečnostnú príručku.


Znie to zaujímavo? Poďme sa porozprávať.

Keď sa chcete skontaktovať ohľadom našich mini priemyselných vysávačov, dohodnite si stretnutie a porozprávajme sa.

 

Naši odborníci na predaj sú pripravení pomôcť vám nájsť najlepšie riešenie pre vás a váš podnik.