Logo

Małe, ale mocne

Poznaj serię małych odkurzaczy przemysłowych Nilfisk
Wydajność, bezpieczeństwo i funkcjonalność w wersji maxi. Wymiary w wersji mini.

Wszechstronność i moc

Nie daj się zwieść pozorom. Odkurzacze przemysłowe z nowej serii Mini IVS są potężne w swoich możliwościach. 


Odkurzacze przemysłowe Nifisk Mini zaskakują skutecznością. Oferują moc, bezpieczeństwo i trwałość znane z naszych większych modeli, ale w mniejszym, bardziej funkcjonalnym wydaniu. Seria małych odkurzaczy składa się z czterech różnych modeli, indywidualnie dostosowanych do wymagających warunków i specyficznych potrzeb branż, takich jak przemysł spożywczy, przemysł żelazny i metalowy, przemysł farmaceutyczny i produkcja. Wszelkie urządzenia spełniają oczywiście normy bezpieczeństwa dotyczące pracy z pyłami niebezpiecznymi, łatwopalnymi i przewodzącymi, zapewniając bezpieczne i wolne od pyłów otoczenie. Nie musisz kierować się tylko naszą opinią - wszystkie nasze odkurzacze posiadają certyfikaty wydane przez niezależnie jednostki zewnętrzne, potwierdzające ich zgodność z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa (ATEX, ACD, CIID2, klasy L-H)

 

Mały mistrz wielkich możliwości

Odkurzacz przemysłowy Mini IVS doskonale łączy w sobie bezpieczeństwo, niskie koszty i niezrównaną wydajność usuwania odpadów. Inne zalety:

  • Odkurzacze przemysłowe Nilfisk Mini mogą stanowić samodzielne jednostki czyszczące lub dopełniać flotę większych odkurzaczy, w zależności od indywidualnych potrzeb. 
  • Każdy odkurzacz można doposażyć w rozmaite akcesoria przydatne w wybranych zastosowaniach. 
  • Wysoka mobilność sprawia, że odkurzacze przemysłowe Nilfisk Mini są łatwe w przenoszeniu i idealnie nadają się do punktowego sprzątania. Kompaktowa konstrukcja umożliwia skuteczne czyszczenie nawet w najtrudniej dostępnych miejscach.

Zrób pierwszy krok w kierunku bezpieczeństwa.

Pobierz nasz bezpłatny poradnik.

Mamy dla Ciebie wszystko, co chcesz wiedzieć o bezpieczeństwie (ale boisz się zapytać). Oto jest. Pełen zestaw materiałów, obejmujący wiele przydatnych informacji i (czasem zaskakujących) faktów. Poradnik ze wskazówkami dotyczącymi zachowania bezpieczeństwa w środowisku produkcyjnym.

 

Każdy producent odkurzaczy może dowolnie oznaczać swoje urządzenia jako „przeznaczone do pracy w strefach zagrożonych wybuchem”. Prawda czy mit? Sprawdź się, znajdź prawidłową odpowiedź (i wiele przydatnych informacji) w naszym poradniku.​

 

Pobierz nasz poradnik bezpieczeństwa i zostań pogromcą pyłów łatwopalnych.


Zainteresowany? Porozmawiajmy!

Jeśli chcesz porozmawiać z nami o odkurzaczach przemysłowych Mini IVS, umów się na spotkanie.

 

Nasi Doradcy Handlowi pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy.