Logo

Malý, ale výkonný

Seznamte se s průmyslovými vysavači Nilfisk Mini
Vynikající výkon, odolnost a flexibilita. Minimální půdorysné rozměry

Prostě všestranný výkonný stroj

Nenechte se zmást jejich velikostí. Naše nová řada průmyslových vysavačů Mini splní vaše potřeby. 


Nové průmyslové vysavače Nilfisk Mini jsou opravdovým hitem. Nabízí veškerý výkon, bezpečnost a trvanlivost, které poskytují naše větší vysavače, mají pouze menší, flexibilnější půdorysné rozměry. Tato řada sestává ze čtyř různých modelů vhodných pro odvětví se specifickými potřebami a převažujícími výzvami, jako jsou potravinářství, železářství a metalurgie, farmaceutický průmysl a výroba. Každý stroj vyhovuje globálním předpisům, splňuje vaše potřeby a všechny stupně bezpečnostních předpisů pro sběr nebezpečného, hořlavého a vodivého prachu ve vašem odvětví. Avšak nemusíte věřit tomu, co říkáme – proto jsou všechny naše vysavače certifikovány třetí stranou, aby vyhovovaly globálním bezpečnostním předpisům (ATEX, ACD, CIID2, třídy L až H)

 

Mini, výkonný, více

S našimi průmyslovými vysavači Mini můžete očekávat dokonalou kombinaci bezpečnosti, cenové dostupnosti a bezkonkurenční sací schopnosti. Také:

  • Průmyslové vysavače Nilfisk Mini se přizpůsobí jedinečným potřebám čištění buď jako samostatné, nebo jako doplněk k větším vysavačům. 
  • Každý stroj lze doplnit různým příslušenstvím pro vybrané aplikace. 
  • Díky vysoce mobilnímu podvozku jsou průmyslové vysavače Nilfisk Mini ideální pro bodové čištění a přesun mezi odděleními. Kompaktní konstrukce umožňuje účinné čištění i v těch nejobtížněji dostupných místech.

První základní krok k bezpečnosti?
Stáhněte si našeho průvodce zdarma

Vše, co jste vždy chtěli vědět o bezpečnostních vlastnostech (ale báli jste se zeptat). To je vše. Kompletní sada nástrojů vyvracejících mýty a s vysoce užitečnými poznatky a překvapivými fakty. Váš průvodce, jak zůstat v bezpečí ve vašem konkrétním výrobním zařízení.


Všichni výrobci vysavačů mohou používat termín „odolný proti výbuchu“. Mýtus nebo pravda? Otestujte se a získejte všechny správné odpovědi (a ještě mnohem více) v našem průvodci.


Vyhněte se hořlavým látkám a stáhněte si našeho bezpečnostního průvodce.


Zní to zajímavě? Pojďme si o tom promluvit!

Chcete-li, abychom vás kontaktovali ohledně našich průmyslových vysavačů Mini IVS, zarezervujte si schůzku a pojďme si popovídat.

 

Naši odborníci na prodej jsou připraveni vám pomoci najít to nejlepší řešení pro vás a vaše podnikání.